Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -2° до 21° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.7 x 470.0 x 200.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 16.4W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Essential Monitor S3 S30...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Essential S3 S32GF
- 24" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
BenQ GW2490
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 135€ (-26%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Philips 27E1N1200A
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 112 €
219.05 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Dell SE2725HM
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 125€ (-16%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC 24B3CF2
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 146 €
285.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ASUS VY279HGR
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
AOC 27B3CA2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка AOC
