Характеристики
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -2° до 21° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 540.7 x 428.5 x 175.1 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 13.4W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 27B31H
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 119€ (-25%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell SE2425HM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 109€ (-18%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Essential Monitor S3 S30...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Philips 24E1N1200A
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 94 €
183.85 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Dell E2425HM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 105€ (-5%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
BenQ GW2490
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 135€ (-26%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Samsung Essential S3 S32GF LS27F...
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
