Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.344 x 392.256 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), Mega Infinity DCR |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2724 x 0.2724 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 121.6% sRGB, 102.1% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 709 x 527 x 239 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 45.1W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC CQ27G4X
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
MSI MAG 32C6
- 31.5" VA 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 218 €
426.37 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B
- 27" VA 180Hz
- 2560x1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 256€ (-18%)209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
LG UltraGear 32GS60QC-B
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 32M2C3500L
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 240 €
469.40 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Alienware AW3225DM
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 309€ (-6%)289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка Alienware
