Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 800.1 x 337.1 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 175Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 1800R |
| Яркост | 250cd/m², 1000cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000 000:1 (Статичен), Mega Infinity DCR |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2315 x 0.2315 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 148.8% sRGB, 99.3% DCI-P3, 97.8% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 813 x 555 x 311 мм |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | ClearMR 9000 |
| Консумация на енергия | 98.9W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
