Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.89 x 336.31 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен), Mega Infinity DCR |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 614 x 457 x 200 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 16W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 22B2H/EU
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 99€ (-20%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dahua LM27-B200S
- 27" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 109€ (-18%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Dahua -
LG 22U401A
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 22MR410-B
- 21.45" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка LG -
MSI PRO MP275
- 27" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- Технология MSI EyesErgo
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo ThinkVision S27i-30
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 145€ (-27%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
