Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 27B3CF2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 27E1N1300A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 124 €
242.52 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
LG 27U631A-B
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 225 €
440.06 лв. Виж всички продукти с марка LG -
MSI MAG 274QF
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 233€ (-14%)199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG 27SR50F-W
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 32U631A-B
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка LG
