Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен), Mega Infinity DCR |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 101.8% sRGB, 80.49% DCI-P3, 86.85% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 617 x 457 x 211 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 18.8W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero V247YGbip
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ASUS VY249HGR
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Acer Nitro VG240YP6bmipx
- 23.8" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 109€ (-4€)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI G255F
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 158€ (-31%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Acer Vero V277Gbi
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SH272Ebmihux
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 72% NTSC
Цена:
ПЦД: 175€ (-31%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer
