Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 23.6 инча (59.94 см) |
| Размер на дисплея | 521 x 293 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.272 x 0.272 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Консумация на енергия | 22W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
