Характеристики
| Марка | Philips |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527,04 (хор.) x 296,46 (верт.) мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | SmartImage |
| Контрастно съотношение | 4000:1 |
| Време за реакция | 4ms |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 54.1 x 18.0 x 41.6 см |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Допълнителни функции | EasyRead, Адаптивно синхронизиране, ключалка "Кенсингтън" |
| Консумация на енергия | 18 kWh |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
