Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 106% sRGB, 84% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 613.50 x 462.60 x 182 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 30W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips 241V8AW/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 101 €
197.54 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
MSI PRO MP251
- 24.51" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- EyesErgo
Цена: 90 €
176.03 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo ThinkVision S27i-30
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 145€ (-27%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Philips 27E1N1200A
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 112 €
219.05 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 3 Pro 324pf
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 169€ (-31%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Philips 271V8AW
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 113 €
221.01 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 3 Pro 322pf
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Philips 24E1N1300AE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 133 €
260.13 лв. Виж всички продукти с марка Philips
