Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 698.4 x 392.85 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR Ready |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.36375 x 0.36375 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 101% sRGB, 78% DCI-P3, 74% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 709.4 x 507.2 x 249.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA GB2766HSU-B1
- 27" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B
- 27" VA 180Hz
- 2560x1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 256€ (-18%)209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
LG UltraGear 32GS60QC-B
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips Evnia 32M1C5500VL
- 31.5" VA 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips 32M2C3500L
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 240 €
469.40 лв. Виж всички продукти с марка Philips
