Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 39 инча (99.1 см) |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 800R |
| Яркост | 275cd/m², 1300cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.266 x 0.266 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -8° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 887.8 x 605.7 x 322.8 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 2.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 40W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
