Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 714.6 x 428.5 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1818 x 0.1818 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -8° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714.6 x 624.1 x 249.1 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI |
| Usb портове | 2x USB 2.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 42.27W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraGear™ 27GX704A
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 639€ (-12%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка LG -
BenQ MOBIUZ EX271U
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 719€ (-8%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell UltraSharp U2725QE
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 600cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 729€ (-9%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 32GP850-B
- 31.5" IPS 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 679€ (-18%)555 €
1085.49 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 27GS95QE-B
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 620cd/m² яркост
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips Evnia 32M2N8900
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 969 €
1895.21 лв. Виж всички продукти с марка Philips
