Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.73 x 336.22 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (MBR) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.69 x 201.61 x 456.05 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 17.1W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 27G42E
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 160 €
312.93 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
LG 24GS50F-B
- 24" VA 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell SE2725HG
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-16%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
MSI MAG 272F
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 157€ (-17%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte GS27FA
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
MSI MAG 275F
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 115% sRGB
Цена:
ПЦД: 184€ (-29%)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips Evnia 27M2N3500NL
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Acer Nitro XF270X1biiph
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 185€ (-21%)145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Acer
