Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 49 инча (124.46 см) |
| Резолюция | 5120 x 1440 (DQHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 3800R |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (MBR) |
| Гъстота на пикселите | 0.234 x 0.234 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 98% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -1° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -10° до 10° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 1215 x 598 x 260 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 10W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Консумация на енергия | 109W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
HP Series 7 Pro 727pk
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1285 €
2513.25 лв. Виж всички продукти с марка HP -
LG UltraGear™ 32GS95UV-B
- 31.5" OLED 240Hz/480Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1519 €
2970.92 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 39GX900A-B
- 39" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1565 €
3060.89 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP Series 7 Pro 727pm
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1619 €
3166.50 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1687 €
3299.50 лв. -
Samsung Odyssey 3D G90XF
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1869€ (-11%)1659 €
3244.73 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 45GX90SA-B
- 44.5" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 2039 €
3987.95 лв. Виж всички продукти с марка LG
