Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 39 инча (99.1 см) |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 800R |
| Яркост | 275cd/m², 1300cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.231 x 0.231 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -8° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 887.8 x 605.7 x 322.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 41W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Odyssey OLED G8 G80SD
- 32" OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1269€ (-25%)949 €
1856.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell UltraSharp U4924DW
- 49" IPS 60Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 1425 €
2787.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP Series 7 Pro 727pk
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1285 €
2513.25 лв. Виж всички продукти с марка HP -
LG UltraGear™ 32GS95UV-B
- 31.5" OLED 240Hz/480Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1519 €
2970.92 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 49U950A-W
- 49" IPS 144Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1599€ (-12%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung Odyssey 3D G90XF
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1869€ (-11%)1659 €
3244.73 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 45GX90SA-B
- 44.5" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 2039 €
3987.95 лв. Виж всички продукти с марка LG
