Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 793.77 x 340.19 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1800R |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.232 x 0.232 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 809 x 458.3~568.3 x 260 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 38.4W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraWide 34WR50QK-B
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 345 €
674.76 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell S3425DW
- 34" VA 120Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 385 €
753.00 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung 34A652
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 369€ (-11%)325 €
635.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 34G600A
- 34" VA 160Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP OMEN 34c
- 34" VA 165Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 449€ (-15%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка HP
