Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 33.9 инча (86.11 см) |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 800R |
| Яркост | 275cd/m², 1300cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.231 x 0.231 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 784.1 x 580.4 x 291.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 36W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI MAG 341CQP QD-OLED
- 34“ QD-OLED 175Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 1012 €
1979.31 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo Legion Pro 32UD-10
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1029 €
2012.56 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion PRO 34WD-10
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1135 €
2219.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
LG UltraGear™ 32GX850A
- 31.5" OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 275cd/m² яркост
Цена: 1339 €
2618.87 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 34GX90SA-W
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1385 €
2708.83 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung Odyssey OLED G9 Gaming
- 49" OLED 240Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1209€ (-9%)1099 €
2149.47 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 32GS95UV-B
- 31.5" OLED 240Hz/480Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1519 €
2970.92 лв. Виж всички продукти с марка LG
