Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Резолюция | 6144 x 3456 |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 450cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 600 |
| Контрастно съотношение | 2 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1134 x 0.1134 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98% DCI-P3, 99.5% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 60 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 718.4 x 582.3 x 198.2 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 2.1 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB Type-C, 2x Thunderbolt 5 |
| Консумация на енергия | 55W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
