Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.306 x 392.234 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.182 x 0.182 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | 20° до 50° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -60° до 60° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 329 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 727.4 x 1312.3 x 420 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 34W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
