Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.182 x 0.182 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 90% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714 x 608.2 x 217 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 1x USB Type-C Upstream (USB 3.2, 90W, DP Alt Mode), 2x USB Type-C Downstream |
| Консумация на енергия | 45.8W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VG2756V-2K
- 27" IPS 60Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 530 €
1036.59 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell P3225QE
- 31.5" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 575 €
1124.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP Series 7 Pro 727pu
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 509 €
995.52 лв. Виж всички продукти с марка HP -
EIZO EV2495-WT
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 623 €
1218.49 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 628 €
1228.27 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
BenQ MOBIUZ EX271U
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 719€ (-8%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell UltraSharp U2725QE
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 600cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 729€ (-9%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 37U730SA-W
- 36.5" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 855 €
1672.24 лв. Виж всички продукти с марка LG
