Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.306 x 392.234 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 200:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 8ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.363 x 0.363 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 731.8 x 521.2 x 209.9 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB-A |
| Консумация на енергия | 30W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 27SR50F-W
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ViewSonic VX3276-MHD-3
- 31.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
LG 32U631A-B
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 27U511SA-W
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips 222B1TC/00
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
ViewSonic VX3276-2K-MHD-2
- 31.5" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 276 €
539.81 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Philips 242B1TC/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Philips
