Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.344 x 392.256 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.3637 x 0.3637 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 708.2 x 512.4 x 233.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 31W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA G-MASTER GC2480HSU-B1
- 23.6" VA 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Philips 325E1C
- 31.5" VA 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Acer Nitro ED270Zbmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 195€ (-15%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ASRock PG27Q15R2A
- 27" VA 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 550cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 236€ (-25%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
AOC C32G2ZE
- 31.5" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 289€ (-17%)239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
IIYAMA GB2766HSU-B1
- 27" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
AOC CQ27G4X
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка AOC
