Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 29 инча (73.66 см) |
| Резолюция | 2560 x 1080 (UW-FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m², 400cd/m² (HDR) |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (MBR) |
| Гъстота на пикселите | 0.263 x 0.263 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 688.5 x 408.7 x 220 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 22W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Nitro XF270X1biiph
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 185€ (-21%)145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
LG 27GS60F-B
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Acer Nitro VG270UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 175€ (-9%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 27B3CF2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
HP M27fq
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 239€ (-18%)195 €
381.39 лв. Виж всички продукти с марка HP -
LG 27U631A-B
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 225 €
440.06 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Acer Nitro KG272KL1bmiipx
- 27" IPS 72Hz / 144Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD) / 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 255€ (-15%)215 €
420.50 лв. Виж всички продукти с марка Acer
