Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega (Динамичен) |
| Време за реакция | 14ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 612 x 423.1 x 152.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI |
| Usb портове | 1x USB 2.0 |
| Допълнителни функции | CI модул |
| Консумация на енергия | 32W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Да |
Подобни монитори
-
LG 27MS550-B
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP Series 5 527sf
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-11%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Philips 27E1N1300A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 124 €
242.52 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
LG 27TQ615S-WZ
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 24TN510S-PZ
- 24" WVA 60Hz
- 1366 x 768 (WXGA HD)
- 200cd/m² яркост
Цена: 215 €
420.50 лв. Виж всички продукти с марка LG
