Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 26.5 инча (67.31 см) |
| Размер на дисплея | 597.73 x 336.22 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Яркост | 275cd/m², 620cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2292 x 0.2292 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -10° до 10° |
| Вертикално завъртане (pivot) | 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 604.4 x 574.4 x 258 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 37.7W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Lenovo Legion Pro 27Q-10
- 26.5" QD-OLED 280Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 528 €
1032.68 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell S3225QC
- 32" QD-OLED 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 815€ (-20%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC AG326UD
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 779 €
1523.60 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Samsung Odyssey OLED G6 27DG602
- 27" OLED 360Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Philips Evnia 32M2N8900
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 969 €
1895.21 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Gigabyte MO27U2
- 27" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 869 €
1699.62 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
MSI MAG 322UP QD-OLED E16
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 910 €
1779.81 лв. Виж всички продукти с марка MSI
