Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 200Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.2 x 544.2 x 224.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Predator XB253QFbmiiprx
- 24.5" IPS 300Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 235€ (-19%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI MAG 255PXF
- 24.5" IPS 300Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 234 €
457.67 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
HP OMEN 27q
- 27" IPS 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 295€ (-22%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell S2725DSM
- 27" IPS 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 249€ (-8%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Odyssey G5 G50F 32FG502
- 32" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 279€ (-10%)249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
AOC U27G4R
- 27" IPS Dual-Frame Monitor 160Hz 3840 x 2160 (4K UHD)
- 320Hz.FHD
- 400cd/m² яркост
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell S2725DC
- 27" IPS 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 265€ (-6€)259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка Dell
