Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (MBR) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 539.2 x 417.6 x 220 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 13W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell SE2425HM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 109€ (-18%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC 24B36X
- 23.8" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell E2425HM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 105€ (-5%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC 24G42E
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 129.3% sRGB
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 27B3HA2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
MSI PRO MP242A E2
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
AOC 27B36X
- 27" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 117 €
228.83 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
MSI PRO MP271A E2
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 117 €
228.83 лв. Виж всички продукти с марка MSI
