Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Резолюция | 1366 x 768 (WXGA HD) |
| Тип lcd матрица | WVA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), Mega (Динамичен) |
| Време за реакция | 14ms (GTG) |
| Размер (със стойка) | 563.1 x 148.6 x 393.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI |
| Usb портове | 1x USB 2.0 |
| Консумация на енергия | 40W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Да |
Подобни монитори
-
LG 27TQ615S-WZ
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 27TQ615S-PZ
- 27" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung 27DM500
- 27" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 229€ (-17%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG 17BR30T-B
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 200cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell Pro 14 Plus Portable Monito...
- 14" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 400cd/m² яркост
Цена: 309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 27U511SA-W
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 285 €
557.41 лв. Виж всички продукти с марка LG
