Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Размер на дисплея | 526.848 x 296.352 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (MBR) |
| Гъстота на пикселите | 0.2739 x 0.2739 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 539.5 x 414.2 x 195.6 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 17W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Nitro KG251QX0biip
- 24.5" VA 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 135€ (-22%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell SE2425HG
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 125€ (-16%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
BenQ MOBIUZ EX240N
- 23.8" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Acer Nitro XF240YX1biiph
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 27G42E
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 160 €
312.93 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell SE2725HG
- 27" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-16%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG UltraGear 27GS50F-B
- 27" VA 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips Evnia 27M2N3500NL
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Philips
