Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.96 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 5 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 14ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2652 x 0.2652 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -180° до 180° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 571.5 x 259.08 x 391.16 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Vga портове | 1x VGA |
| Dvi портове | 1x DVI-D |
| Usb портове | 6x USB 2.0 |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 24W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 24BA550-B
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 200cd/m² яркост
Цена: 140 €
273.82 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell P2225H
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
BenQ GW2490T
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell P2425H
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 169€ (-8%)155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2725HS
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 199€ (-20%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2425
- 24.07" IPS 100Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 189€ (-10%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Essential Monitor S4 S40...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-30%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
AOC 24P3CV
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 177 €
346.18 лв. Виж всички продукти с марка AOC
