Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 21.3 инча (54.10 см) |
| Резолюция | 1440 x 900 (WSXGA) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 1000cd/m² |
| Вградени технологии | Фабрично калибриран, Стабилизация на яркостта , Интелигентна икономия на енергия , Режим DICOM , H/W калибриране (True Color Pro) , Компенсиране на еднородността , Механичен превключвател |
| Контрастно съотношение | 1400:1 |
| Време за реакция | 30ms |
| Гъстота на пикселите | 0.2115mm x 0.2115mm |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | 45° до 45° |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Dvi портове | 1x DVI-D |
| Usb портове | 1x USB upstream, 2x USB downstream |
| Консумация на енергия | 100W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
HP Series 7 Pro 727pk
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1285 €
2513.25 лв. Виж всички продукти с марка HP -
LG UltraGear™ 32GS95UV-B
- 31.5" OLED 240Hz/480Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1519 €
2970.92 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP Series 7 Pro 727pm
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1619 €
3166.50 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1687 €
3299.50 лв. -
Samsung Odyssey 3D G90XF
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1869€ (-11%)1659 €
3244.73 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1815 €
3549.84 лв. -
Apple Studio Display - Nano-Text...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1909 €
3733.69 лв.
