Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 26.5 инча (67.31 см) |
| Размер на дисплея | 597.73 x 336.22 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 480Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 275cd/m², 1300cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2292 x 0.2292 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 605.2 x 579.3 x 249.1 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | ClearMR 21000 |
| Консумация на енергия | 48.22W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 27GS95QE-B
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 620cd/m² яркост
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Philips Evnia 32M2N8900
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 969 €
1895.21 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Gigabyte MO27U2
- 27" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 869 €
1699.62 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
MSI MAG 322UP QD-OLED E16
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 910 €
1779.81 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ViewSonic XG272-2K-OLED
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 450cd/m² яркост
Цена: 991 €
1938.23 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Lenovo Legion Pro 32UD-10
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1029 €
2012.56 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI MPG 321URX QD-OLED
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1170 €
2288.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG UltraGear™ 32GX850A
- 31.5" OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 275cd/m² яркост
Цена: 1339 €
2618.87 лв. Виж всички продукти с марка LG
