Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 698.1 x 392.7 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.273 x 0.273 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23.5° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 155 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714.2 x 444.5~599.5 x 234.9 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 32W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
