Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.0 x 296.5 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.275 x 0.275 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 539.8 x 417.1~567.1 x 204.9 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2, 1x DisplayPort (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 4x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 22W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips 24B2G5200
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 193 €
377.48 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
AOC 24P3CV
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 177 €
346.18 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 272S1M
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 5 Pro 524pf
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 185 €
361.83 лв. Виж всички продукти с марка HP -
AOC 27P2Q
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC Q24P2Q
- 23.8" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 242B1H/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 240 €
469.40 лв. Виж всички продукти с марка Philips
