Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.0 x 296.5 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 539.8 x 402.9 x 180.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 16W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
