Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527 x 296.5 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) 4ms GTG |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 539 x 432.3 x 184.7 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Консумация на енергия | 15W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
