Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 590.4 x 333.7 mm |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 200cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 135 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 609.3 x 389.2~524.2 x 214.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Консумация на енергия | 41W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
