Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.9 x 336.3 |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT), 4ms (Extreme), 6ms (Normal) |
| Гъстота на пикселите | 0.1038 x 0.3114 |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 611.5 x 474.6 x 181.5 мм |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 18.5W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
