Характеристики
| Марка | KOORUI |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 200Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB ,95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 613.49 x 525.63 x 234.66 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 65W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Lenovo Legion R25i-30
- 24.5" IPS 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 181 €
354.01 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Verbatim PMT-14
- 14" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 183 €
357.92 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
MSI MAG 255PXF
- 24.5" IPS 300Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 234 €
457.67 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Verbatim PMT-15
- 15.6" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 192 €
375.52 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
ASRock PG27QFT1B
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 191 €
373.56 лв. Виж всички продукти с марка ASRock
