Характеристики
| Марка | KOORUI |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 541 x 424 x 185 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 24W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
KOORUI E2212F
- 21.45" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 74€ (-12%)65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
ViewSonic VA220-H
- 21.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
MSI PRO MP2412
- 23.8" VA 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- HDMI
Цена: 83 €
162.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Acer SA242YH1bi
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 75 €
146.69 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 22B2H/EU
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 99€ (-20%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dahua LM27-B200S
- 27" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 109€ (-18%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Dahua -
Asrock CL25FFA
- 24.5" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 106€ (-16%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка ASRock
