Характеристики
| Марка | KOORUI |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 541.93 x 424.74 x 185.11 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 24W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Aopen 24CL1YG0bi
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 85€ (-11%)75 €
146.69 лв. Виж всички продукти с марка Aopen -
Asrock CL25FFA
- 24.5" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 106€ (-16%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Verbatim Portable Monitor 15.6" ...
- 15.6" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 113 €
221.01 лв. Виж всички продукти с марка Verbatim -
KOORUI E2711F
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
KOORUI E2711K
- 27" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Aopen 27CL1G0b
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 115€ (-13%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Aopen -
KOORUI 24E3
- 23.8" IPS 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
ViewSonic VA270-H
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
