Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 17 инча (43 см.) |
| Размер на дисплея | 338 x 270.5 мм |
| Резолюция | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Тип lcd матрица | TN |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m², 215cd/m² (with touch) |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.264 x 0.264 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 90° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 387 x 378 x 240 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Vga портове | 1x VGA |
| Допълнителни функции | Защита от вода и прах: IP54 (предна част) |
| Консумация на енергия | 20W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA T1731SR-B1S
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite T2455MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 429 €
839.05 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA T1931SR-B1S
- 19" IPS 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 475 €
929.02 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ZOWIE XL2546X+
- 24.1" TN 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 320cd/m² яркост
Цена: 513 €
1003.34 лв. Виж всички продукти с марка ZOWIE -
LG 32U720A-B
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 499 €
975.96 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung ViewFinity S8 S80UD LS37...
- 37" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 519 €
1015.08 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
ViewSonic VG2756V-2K
- 27" IPS 60Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 530 €
1036.59 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
ViewSonic TD2760
- 27" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 577 €
1128.52 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic
