Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 17 инча (43 см.) |
| Размер на дисплея | 338 x 270 мм |
| Резолюция | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Тип lcd матрица | TN |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m², 200cd/m² (with touch) |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.264 x 0.264 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 90° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 387 x 378 x 239.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 20W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA ProLite T2252MSC-B2AG
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 337 €
659.12 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Dell S3225QS
- 31.5" VA 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-5%)359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ViewSonic TD2465
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
IIYAMA T1531SR-B1S
- 15" VA 60Hz
- 1024 x 768 (XGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 363 €
709.97 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite XB3288UHSU-B5
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 363 €
709.97 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Samsung 32DM702
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Smart Monitor M7 M70F
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 375€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
IIYAMA ProLite T2455MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 429 €
839.05 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
