Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 478.6 x 260 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.249 x 0.249 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 90° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 493.5 x 361.5 x 239.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 13W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
HANNS.G HT225HPB
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка HANNSpree -
Philips 242B1TC/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 304 €
594.57 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
IIYAMA ProLite T2255MSC-B1
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 316 €
618.04 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Dell P2424HT
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 365 €
713.88 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
IIYAMA ProLite T2452MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 383 €
749.09 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite XUB3297QSNP-B1
- 32" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 388 €
758.86 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
