Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 15.6 инча (39.62 см.) |
| Размер на дисплея | 344.16 x 193.59 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 3ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.179 x 0.179 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -40° до 65° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -60° до 60° |
| Вертикално завъртане (pivot) | 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 355.5 x 221.5 x 12.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 2x USB 3.1 Type-C |
| Консумация на енергия | 10W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
