Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 23.6 инча (59.94 см) |
| Размер на дисплея | 521.4 x 293.3 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 0.5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.271 x 0.271 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -4° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 535.5 x 394.5 x 202 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB 2.0 |
| Консумация на енергия | 21W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Essential S3 S39GD
- 27" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
AOC C27G42E
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 92.1% DCI-P3
Цена:
ПЦД: 163€ (-11%)145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ASRock PG27F15RS1A
- 27" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 137 €
267.95 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Philips 325E1C
- 31.5" VA 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Acer Nitro ED270Zbmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 195€ (-15%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Aopen 27HC5RZ1bmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 205 €
400.95 лв. Виж всички продукти с марка Aopen
