Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 42.5 инча (108 см) |
| Размер на дисплея | 941.184 x 529.416 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 500cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1200:1 |
| Време за реакция | 8ms |
| Гъстота на пикселите | 0.245 x 0.245 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Vesa монтаж за стена | 200 x 200 мм |
| Размер (със стойка) | 968.0 x 657.0 x 54.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 10W |
| Hdmi портове | 3x HDMI 2.0 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Usb портове | 1x USB 2.0 |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 107W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
