Характеристики
| Марка | HP |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Размер на дисплея | 518.4 x 324 мм |
| Резолюция | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1500:1 статичен, 10 000 000:1 динамичен |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB; 100% BT.709; 85% DisplayP3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 531.7 x 521.4 x 195 мм |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 4x USB 3.0 1x USB Type-C |
| Допълнителни функции | RJ45 |
| Консумация на енергия | 19W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
