Характеристики
| Марка | Eizo |
|---|---|
| Екран | 34.1 инча (86.7 см) |
| Размер на дисплея | 799.8 x 334.8 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Регулиране на височина | 0 – 195 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 819.5 x 414.5~609.5 x 250 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 4W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 2x HDMI |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 94W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 23W |
| Гаранция | 60 месеца гаранция (30 000 часа работа - което настъпи първо) |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung ViewFinity S9 S95UC
- 49" VA 120Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 925 €
1809.15 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
MSI MAG 341CQP QD-OLED
- 34“ QD-OLED 175Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 1012 €
1979.31 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo Legion PRO 34WD-10
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1135 €
2219.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell UltraSharp U3824DW
- 38" IPS 60Hz
- 3840 x 1600 (UW-4K)
- 300cd/m² яркост
Цена: 1219 €
2384.17 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Odyssey OLED G9 Gaming
- 49" OLED 240Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1209€ (-9%)1099 €
2149.47 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell UltraSharp U4924DW
- 49" IPS 60Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 1425 €
2787.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP Series 7 Pro 727pk
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1285 €
2513.25 лв. Виж всички продукти с марка HP
